Lifestyle

Wooden Puzzle – izklaidei un interjera dizainam

Esmu īsts koka izstrādājumu cienītājs un musdienās koks ir kļuvis par vērtīgu dizaina priekšmetu izejmateriālu. Tad arī šis raksts ir par koku. Nesen ar mazo meitiņu spēlējāmies ar koka mantiņām, bet viņas uzmanību vairāk pievērsa lielā kaste ar 500 puzles gabaliņiem. Es, protams, vēl nedodu spēlēties ar īstajām bildīšu puzlēm, jo mazajai patīk vēl daudz ko pagrauzt un ielikt mutē. Ne tik sen arī biju uzgājusi LV zīmolu, kas ražo paklājus puzles gabaliņu veidolā un es nedomāju to lēto variantu no Rimi vai Maxima. Līdz ar to, kad uzgāju Puzzle Kokdarbi nodomāju, kāpēc gan nepamēģināt. Mazā protams bija starā, salikt vēl tā īsti neizdevās bez manas un tēta palīdzības, bet kad sākām likt to kopā viss aizgāja kā pa sviestu.

Visforšākais ir tas, ka visi gabaliņi ir vienāda izmēra un liec kā gribi, bet visi gabaliņi ies kopā! Tā kā bijām vieni no pirmajiem, kas izmēģināja šo jauno ražojumu, Ziemassvētkos dabūjām, četrus gabaliņus kā dāvanu ar iegravētiem vārdiem un vēlējumu “Laimīgu Jauno Gadu!”. Šie puzles gabaliņi kalpo ne tikai kā veiksmīga rotaļlieta, bet arī kā dizaina priekšmets, piemēram, vienu es izmantoju kā paliktni manam bonsai kociņam, dažreiz uzlieku arī kā paliktni kafijas tasei. Pielietojumu ir tiešām daudz, cik nu ir tās fantāzijas!

Man patīk izmēģināt jaunievedumus un kaut ko patiešām noderīgu un ar ideju, un kāpēc gan nepadalīties ar to arī ar citiem! Cenu ziņā arī bija tāds pārsteigums, jo daudzi liek diezgan lielu uzcenojumu “handmade” lietām, es protams nenosodu, katrs ražotājs tomēr spēj novērtēt sava dizaina vērtību, bet dažkārt ne visi to var atļauties. Uz priecīgakas nots, Puzzle Kokdarbi, ceru ka jums viss izdosies jūsu turpmākajā darbībā!

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply